Formularz zamówienia materiałów promocyjnych UPP

Zasady zamawiania materiałow promocyjnych UPP w Dziale Marketingu i Komunikacji

1. Materiały promocyjne UPP należy zamawiać z minimum 7-dniowym wyprzedzeniem. Materiały promocyjne dostępne są w Katalogu gadżetów UPP.

2. Wypełniony formularz elektroniczny pt. "Formularz zamówienia materiałów promocyjnych UPP" wraz z danymi jednostki organizacyjnej, źródła finansowania, dysponenta środków finansowych oraz osoby kontaktowej zostanie automatycznie przesłany do Działu Marketingu i Komunikacji.

3. Odbiór zamówionych materiałów promocyjnych UPP: Kolegium Rungego, ul. Wojska Polskiego 52, wejście od kortów tenisowych, pokój 241B, domofon: 5, tel.: 61 846 6784, e-mail: wjb@up.poznan.pl(link sends e-mail)).

 4. Jednostki wewnętrzne UPP – otrzymują dokument „Rozchód wewnętrzny” (RW), natomiast jednostki zewnętrzne otrzymują dokument „Wydanie  z magazynu” (WZ) wraz z fakturą VAT z doliczonym 23% podatkiem VAT.

Dane jednostki zamawiającej
Proszę wpisać nr subkonta, które zostanie obciążone na zasadzie rozchodu wewnętzrego (RW).
Katalog gadżetów UPP
Proszę o wpisanie liczby sztuk wybranych materiałów promocyjnych.
Okrągły, zaostrzony ołówek HB z drewna lipowego pokryty farbą metaliczną. Ołówek posiada białą gumkę połączoną z ołówkiem srebrną, metalową obręczą. Wymiary (szer./wys./gł. – 180 x 7 x 7 mm). Nadruk logo w białym kolorze.
Długopis wykonany z kartonu z recyklingu. Skuwka, przycisk i końcówka wykonane z plastiku nadającego się do ponownego przetworzenia. Niebieski wkład. Wymiary: średnica 0,9 x 14 cm.
Wykonany z aluminium długopis z końcówką przystosowaną do ekranów dotykowych. Wyposażony w niebieski wkład. Długopis w kolorze zielonym zzieloną gumką. Wymiary (szer./wys./gł. – 135 x 8 x 8 mm). Grawer z 2 stron – logo w wersji polskiej i angielskiej.
Smycz poliestrowa o satynowej powierzchni, szeroka na 10 mm, drukowana metodą sublimacji gazowej. Smycz w kolorze ciemnozielonym z białym nadrukiem logo w języku polskim z jednej strony i w języku angielskim z drugiej strony (po kilka powtórzeń). Długość smyczy po złożeniu 44 cm. Na końcu smyczy doszyty jest metalowy karabińczyk.
Torba wykonana z bawełny 100% o gramaturze tkaniny 140 g/m². Długie uchwyty (ok. 70 cm) posiadające krzyżykowe przeszycia dla wzmocnienia. Torba posiada kopertowe szwy boczne zapobiegające kurczeniu się materiału. Wymiary: 38 x 42 cm. Kolor – butelkowa zieleń, nadruk biały umieszczony z jednej strony torby.
Poliestrowy worek ze sznurkami umożliwiający noszenie worka jak plecaka. Wymiary: 34,5 x 45 cm. Materiał: poliester 210D. Dolne rogi worka wzmocnione. W górnej części umieszczona jest po skosie kieszeń zamykana na zamek. Dodatkowym atutem worka jest specjalne wyjście na słuchawki. Kolor ciemnozielony, nadruk biały z przodu worka pod kieszenią.
Drobnoziarnisty miód wielokwiatowy o żółtej barwie, wyrazistym kwiatowym, słodkim smaku i aromacie. Polecany w chorobach alergicznych dróg oddechowych, jak astma oskrzelowa atopowa lub katar sienny. Stanowi także cenny produkt odżywczy i odnawiający w stanach wyczerpania fizycznego ipsychicznego organizmu. Spożywany regularnie wzmacnia odporność. Masa netto: 450 g.
Pendrive 16 GB z drewna orzechowego i metalu. Nieduża, wykonana z metalu oraz drewna orzechowego, przenośna pamięć USB o pojemności 16 GB. Standard USB: 2.0; szybkość zapisu: 4 MB/s; szybkość odczytu: 12 MB/s. Pamięć USB objęta jest 5 letnią gwarancją producenta oraz posiada certyfikat CE. Wymiary: 57 x 20 x 11 mm. Opakowanie – biały kartonik z okienkiem, w komplecie czarna smycz.
Elegancka pamięć USB 32 GB, USB 2.0 Skórzany model z obrotową pamięcią USB i praktycznym metalowym zaczepem. 2 kolory eko skóry brązowy i czarny. Obudowa: metal, skóra ekologiczna Wymiary: 97 x 26 x 11 mm. Opakowanie – eleganckie, sztywne czarne pudełko zamykane klapką z magnesowym zapięciem. Wewnatrz gąbka, zewnątrz okleina introligatorska. Wymiary: 134 x 82 x 32 mm.
T-shirt z krótkimi rękawami o nowoczesnym wyglądzie i niezmiennej od 20 lat jakości tkaniny marki B&C. 100% bawełna. Wąski ściągacz pod szyją zdodatkiem elastanu oraz brak szwów bocznych czyni z niej koszulkę o modnym i nowoczesnym fasonie. Kolor butelkowa zieleń. Nadruk biały logo Uniwersytetu Przyrodniczego oraz hasło z graf¡ką „Zpasji do natury”. Koszulki pakowane w jednostkowe woreczki. Rozmiary: S, M, L, XL.
Bluza z logo UPP, 90% bawełna, 10% elastan/poliester, gramatura 340 g/m2. Bluzy wykonane są z najwyższą starannością i estetyką wymaganą dla profesjonalistów. Bluzy pakowane w jednostkowe woreczki. Rozmiary: S, M, L.
Poręczna butelka wielokrotnego użytku wyposażona jest w wymienny co miesiąc filtr, który usuwa smak i zapach chloru z wody kranowej. Zawarty w nim naturalny węgiel aktywny otrzymuje się z łupin orzecha kokosowego. Produkt jest bezpieczny dla zdrowia, co potwierdzają systematyczne badania i uzyskane certyfikaty. Pojemność: 0,5 l. Logo Uniwersytetu Przyrodniczego w kolorze białym na dole butelki.
Kubek ceramiczny. Kultowy kubek o klasycznych, obłych kształtach. Pojemność:300 ml. Wysokość: 85 mm. Średnica: 90 mm. Nadruk na kubku oraz wewnątrz na ściance w kolorze zielonym.
Zestaw zawiera latarkę LED oraz duży multitool. Latarka wykonana z aluminium. Generuje światło skupione. Posiada zawieszkę na rękę zapobiegającą przed upadkiem. Profesjonalne i praktyczne narzędzie wielofunkcyjne. Wykonane ze stali nierdzewnej. Podstawę narzędzia stanowią szczypce uniwersalne. Narzędzie posiada następujące końcówki: piłkę do drewna, nóż, śrubokręt płaski (wym. 3 mm i 5 mm) i krzyżakowy z elementem do podważania gwoździ, podwójny otwieracz do butelek, otwieracz do puszek, pilnik.