Sketchnoting i myślenie wizualne - warsztaty dla studentów

 

Sketchnoting i myślenie wizualne - warsztaty dla studentów (8 h) 

Chcesz pomóc sobie w zapamiętywaniu treści i przyswajaniu wiedzy, nauczyć się dzielić wiedzą, projektować i przelewać pomysły na papier, przedstawiać w atrakcyjny i zrozumiały sposób swoje rozwiązania innym weź udział w WARSZTATACH SKETCHNOTINGU I MYŚLENIA WIZUALNEGO organizowanych przez Centrum Wsparcia i Rozwoju 

KIEDY? 05.12.2023 r. w godzinach 8:00 - 16:00. 

GDZIE? Szkolenie w formie stacjonarnej 

PROGRAM SZKOLENIA:

 • Co to jest sketchnoting i jak wpływa na pamięć?
 • Jak i gdzie używać notatek wizualnych?
 • Jak używać pięciu elementów i innych technik do wizualizowania treści?
 • Jak krok po kroku stworzyć notatkę wizualną?

PROWADZĄCA:

Anna Staśkiewicz.

Graphic recorderka, sketchnoterka, facylitatorka graficzna, trenerka myślenia wizualnego. Za pomocą obrazów i słów upraszcza komunikację. W ubieglym roku zorganizowała w Szczecinie 5. International Sketchnote Camp, ściągając do Szczecina praktyków wizualnych z całego świata. Wykładowczyni ZPSB.

Wykorzystuje metody myślenia wizualnego w biznesie i edukacji, sprawiając, że przekazywane informacje stają się atrakcyjniejsze, łatwiejsze do zapamiętania i bardziej zrozumiałe. Obala mit, że rysowanie to supermoc wypływająca z talentu. W swojej pracy wykorzystuje wieloletnie doświadczenie w zarządzaniu zespołami i tworzeniu systemów proceduralnych. 

Zawodowo fascynuje ją oddziaływanie wizualizacji na mózg, pamięć oraz rozumienie i przyswajanie informacji. Prywatnie jest mamą Hani i Kuby. Uwielbia salsę, podróże, fantastykę oraz SUPy i oczywiście sztukę, szczególne miejsce w jej sercu mają dzieła Picassa.

Współpracowała z markami takimi jak Medicover, KGHM, Miele, Loreal, Bosch, Samsung, Orange, ABB, EuroAGD, Veolia, Bosman czy Kompania Piwowarska.

  Szkolenie w formie stacjonarnej, Budynek Wydziału Leśnego i Technologii Drewna, piętro 4.5, CWR, s. 416

  Limit miejsc na szkolenie: 12 osób

   

  ZGŁOSZENIA PRZYJMUJEMY DO 02.12.2023

  Oświadczenie *
  Przesłanie formularza drogą elektroniczną jest jednoznaczne z potwierdzeniem prawdziwości złożonych informacji i wiążącą się z nim odpowiedzialnością. Udział w rekrutacji oznacza zgodę na Przetwarzanie Danych Osobowych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE